Show na Narodowym

Od 6  do 8 listopada br. odbywać się będzie 19. edycja Audio Video Show. Impreza zagości na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Jest to największa w Polsce oraz druga co do wielkości impreza tego typu w Europie. Tegoroczna edycja po raz pierwszy w historii wystawy została oficjalnie poszerzona o prezentacje liderów branży video. Będzie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych: odtwarzacze CD, DVD i Blu-ray, wzmacniacze, odtwarzacze sieciowe, kolumny głośnikowe, słuchawki, projektory i telewizory.

Na Stadionie Narodowym wystawionych zostanie blisko  500 marek prezentujących liczne produkty, których nie mamy szansy zobaczyć na co dzień w sklepach. Główną atrakcją 19. edycji Audio Video Show ma być prezentacja najprawdopodobniej najdroższego systemu audio świata, którego cena wynosi ponad 7 milionów złotych.

Kto przyjdzie na wystawę będzie mógł przetestować każdy z prezentowanych sprzętów.  - Cała idea imprezy opiera się na prezentacjach sprzętu. Ktoś chce zobaczyć, jak wygląda obraz z projektora kosztującego ponad sto tysięcy złotych – proszę bardzo, zapraszamy do specjalnie zaaranżowanej, zaciemnionej sali kinowej, gdzie możemy spędzić pół godziny, oglądając fragmenty najbardziej efektownie zrealizowanych filmów. Ktoś chce posłuchać systemu audio za 7 milionów złotych – też nie ma z tym najmniejszego problemu. U nas można spróbować wszystkiego – mówi Adam Mokrzycki, jeden z organizatorów przedsięwzięcia (KA)

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.