Thomas Martin -

Thomas Martin -

  • Dźwięk
  • Śpiew

Zapraszam do obejrzenia nowego videoklipu pod tytułem "Własny Raj"

Opinie (1)

Dariusz Stokowiec
Ocena:
No brawo, podzielam zdanie Szeryfa-bardzo fajny kawałek, BARDZO dobry wokal, bardzo ładny teledysk, bardzo ładne kobiety. Szukam gdzie by się tu przyczepić... :) I trochę trudno, ale 2 rzeczy bym rozważył: 1.zaśpiewać tę piosenkę po angielsku-w tym melodyjnym języku utwór może zabrzmieć jeszcze lepiej 2.aranż jest niezły,ale jednakowoż zrobiony w typowo popowy sposób, w jaki się słyszy zdecydowaną większość polskich kawałków, a aranże w Polsce są daleko za Zachodem.Jeśli chcesz by aranż do piosenki był wyjątkowy-to koniecznie trzeba wprowadzić bez porównania więcej różnorodności, posłuchaj sobie piosenek Indili i zwróć uwagę ile się dzieje w aranżacjach śpiewanych przez nią piosenek, praktycznie każda zwrotka i refren są aranżacyjnie niemal z inneh bajki, a mimo to jest to spójne. Trzymaj się i powodzenia!
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.
Janusz Czerwik
Zapewne dlatego, że moją pasją jest poezja śpiewana szczególną uwagę zwróciłem na tekst. Wiele w nim romantyzmu i pragnienia. Może zaśpiewasz jakiś mój tekst? Może zasilisz szerwgi kolegów wokalustów, którzy śpiewają moje teksty :-) ? Pozdrawiam cię i życzę powodzenia :-) !
Thomas Martin
Witaj Darku dziękuję za opinię wersja angielska już jest zrobiona za jakiś czas wyjdzie na świat, mam nadzieję, że będziesz miło zaskoczony :) Pozdrawiam
szeryf
świetny kawałek oraz teledysk na poziomie, gratuluję