O portalu

Portal Ludzi Sztuki to miejsce do odkrywania talentów
gdzie osoby z pasją mogą zaprezentować swoje prace w każdej dziedzinie. Aktywność naszego portalu nie ogranicza się jednak do świata wirtualnego - organizujemy też wystawy, castingi oraz festiwale!

Obraz, dźwięk, ruch, słowo
to kategorie, w których - niczym w galerii - użytkownicy mogą prezentować światu swój talent. Interesuje Cię śpiew, taniec, malarstwo, poezja czy rękodzieło?

Główna cecha Portalu Ludzi Sztuki
to objęcie autorów swoistym mecenatem poprzez kontakt z mentorami, specjalistami z wielu dziedzin sztuki.

Będziemy prezentować sylwetki mentorów 
czyli osoby posiadające dorobek artystyczny i doświadczenie, cieszące się dużą estymą. Służą one pomocą w prowadzeniu na właściwe tory kariery mniej doświadczonych osób – zarejestrowanych użytkowników Portalu Ludzi Sztuki.

Dodatkowo gościnnie będą pojawiać się inni znani eksperci z poszczególnych dziedzin. Jednocześnie, najzdolniejsi twórcy mogą liczyć nie tylko na uznanie, ale i nagrodę. Udział w warsztatach, castingach, organizacja wystaw w galerii – to tylko  niektóre nasze propozycje.

Nasi członkowie raz w roku, będą mieli możliwość uczestniczenia w Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki,
który będzie organizowany przez twórców Portalu Ludzi Sztuki.

Zobacz film dokumentalny o Polskim Festiwalu Sztuki Orzeł 2016:

Wystarczy założyć konto, wybrać dziedzinę i zamieścić swoje propozycje
a w ramach abonamentu oferujemy usługi z zakresu promocji zamieszczonych prac i utworów. Gwarantujemy, że wszystkie z nich zostaną zauważone przez naszych specjalistów - mentorów, a także selekcjonerów z danej dziedziny, którzy regularnie będą wybierać i nagradzać najlepsze prace.

Portal Ludzi Sztuki to miejsce dla ludzi szukających szansy i pomocy w drodze do osiągnięcia sukcesu
Będziemy dumni, kiedy przy odrobinie naszej pomocy, Wasze prace będą staną się rozpoznawalne i pożądane przez kupujących, a Wasza pasja i talent zaczną być sposobem na życie.

 

Nie czekaj, zarejestruj sie już dziś!