Najmodniejsza książka sezonu

Polska moda istnieje i ma się wspaniale. Kreatywność ojczystych projektantów nie odstępuje poziomem od dokonań zagranicznych sław, a stroje z ich kolekcji zdobią sylwetki największych gwiazd. ‚Modni - od Arkadiusa do Zienia’ to leksykon polskiego stylu autorstwa Karoliny Sulej.

Ta książka to historie o życiu i pracy projektantów mody, którzy chcieli i chcą – na różne sposoby - ubierać Polskę. Szczegółowo przedstawia sylwetki największych polskich projektantów i marek m.in. Macieja Zień, Ewę Minge, Violę Śpiechowicz, Lidię Kalitę, Joannę Klimas, Arkadiusa, Monikę Jakubiak, MMC, Tomasza Ossolińskiego, Gosię Baczyńską, Paprocki&Brzozowski, Anię Kuczyńską, PROSTO, Maldoror, Blessus, Dream Nation, RISK, Local Heroes.

Autorka przedstawiła nie tylko szczegóły ich pracy, życia prywatnego czy sukcesu, ale ukazała osobowości, odmiennie niż ze znanych nam powszechnie tabloidowych plotek czy sensacjach z pierwszych stron gazet. Zajęła się zrozumieniem i wytłumaczeniem fenomenów i porażek. Odzwierciedliła ludzką stronę odpowiedzialnych za ubieranie Polaków twórców. ‚Modni’ to książka przeznaczona dla czytelnika lubiącego nieszablonowe postaci i ciekawe osobowości. To przewodnik po trendach i świecie.

Zapraszamy do lektury!!!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.