100 faces for

Czym sie zajmuję

Malarstwo Rysunek Grafika Malarstwo Rysunek Grafika

O mnie

Kreatywna, wygadana, odważna i uśmiechnięta. Dziewczyna z pasją i otwartą głową.

Ostatnio dodane prace

Ostatnio wystawione komentarze

 • Sowa 100ff
  Komentarz:
  Bardzo mi miło,że również Sowa zdobyła Pana uznanie :) Choć muszę przyznać, że jest to dosyć popularny motyw w dzisiejszej branży graficznej. Ale niejako nie wzbraniam się przed robieniem rzeczy powtarzalnych :) Co do wyszywania, to jest bardzo dobry pomysł, choć prędzej dla osoby profesjonalnie zajmującej się haftem. Jeszcze raz pozdrawiam :)
 • Tęcza
  Komentarz:
  Tak jak już wcześniej wspomniałam, bardzo podobają mi się Pana interpretacje. Lubię "dłubać" i dekorować ilustracje, choć jest to bardzo czasochłonne. Raczej za bardzo nie wnikam z jakich części świata mogą pochodzić rysowane przeze mnie wzory, ale muszę przyznać, że rzeczywiście jest to bardzo duchowa praca, zrobiona pod wpływem dobrych emocji :)
 • Panna
  Komentarz:
  Najczęściej tworzę z wyobraźni i bardzo często w moich pracach można zauważyć, że oczy muszą mieć nutkę szaleństwa. Jak to ujęła jedna z moich znajomych "Pani śmierć spoko, ślepa na jedno oko". Czy jest to ukłon w stronę dzisiejszych trendów? Może trochę, ale myślę,że każdy ma ochotę czasami zrobić coś bardziej mainstreamowego :) Niemniej jednak, dziękuję za komentarz :)

Ostatnie posty na forum

 • Jaki tu spokój!
  Komentarz:
  Założyłam konto na tym portalu rok temu,ale z niego nie korzystałam. Dzisiaj tutaj wracam i zauważam,że eksperci chyba się zbytnio nie przykładają do swojego zadania. W kategorii obraz, ostatnia recenzja była w marcu. Czy to tak ma funkcjonować? :)